Ведучий Дмітрій Шепелєв розповів, що в день третьої річниці з дня смерті Жанни Фріске були призначені зйомки випуску програми "Насправді", де темою обговорення стала онкологія. Історією про містичного збігу телеведучий поділився в Instagram.

"Немає слів, щоб пояснити це збіг. 15 червня, день коли не стало Жанни. І саме на цей день абсолютно несподівано, зовсім спонтанно випала зйомка #насамомделе в якій мені доведеться говорити про рак головного мозку. Говорити про це без емоцій мені як і раніше складно. І все-таки випадковості не випадкові. Не так давно я почав прислухатися до таких сигналів", - відверто зізнається телеведучий.

При цьому Шепелєв зазначив, що сприймає ці знаки як нагадування про те, як важливо говорити про хвороби. Для того, щоб не тільки перемогти саму хворобу, але і "перемогти головне – страх".

Фолловери тепло підтримали Дмитра Шепелєва та побажали йому багато сил, адже після Жанни у нього залишився дитина.

"Діма, вона жива до цих пір і буде жити вічно в наших серцях, поки ми всі Її пам'ятаємо", "Жанна для нас, адекватних, це сила і воля! Не ламайтеся, тримайте її лінію адекватності. Є дитина", "Правда, дуже важливо говорити і не ховатися!", - підтримують прихильники.

Популярні новини зараз
Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Окупанти пустять на дно свій найбільший атомний підводний човен: слідом за російським кораблем Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?"
Показати ще

Дивіться: що сталося з спадщиною Жанни Фріске

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" у п'ятницю, 15 червня, в річницю смерті Жанни Фріске невідомий чоловік заявив, що протягом п'яти років був коханцем співачки і навіть мала намір народити від нього дитину. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Чоловік стверджує, що протягом п'яти років перебував у романтичних відносинах з відомою артисткою і їм вдавалося приховувати пристрасний роман не тільки від численних папараці, але і від цивільного чоловіка Жанни Дмитра Шепелєва.

У відвертому інтерв'ю чоловік розповів, що не хотів стає батьком і тим самим розвивати свої стосунки з Жанною Фріске, хоча вона і була не проти перейти на новий рівень і народити йому дитину. На даний момент належить ще дізнатися, наскільки ця історія правдива.