Українська співачка Ані Лорак, яка рідко розповідає про особисте життя, повідала російському виданню про свою 6-річної доньки Софії.

Зараз артистка разом із сім'єю живе в Росії, де Лорак дуже затребувана. На Батьківщині зірку звинувачують у "зраді" й критикують у мережі.

"Соня знає чотири мови: російська, англійська, українська, турецька - завдяки сестрі Мурата Розі, яка часто до нас приїжджає. І садок донька відвідує. І у гуртки ходить: займається малюванням, фігурним катанням, тенісом, сценічною мовою, танцями - у школі "Тодес" їй дуже подобається ", - розповіла співачка.

За словами Лорак, у Софії дуже своєрідний характер і часом вона буває впертою.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

"Якщо я щось пообіцяла, то "зам'яти ситуацію" - не виконати обіцянку - не вдасться. У Соні не забудеться. З нею треба домовлятися - як з дорослою людиною. Не беру ситуації, пов'язані з небезпекою для її здоров'я, коли треба просто стримати дитини. Кажу про постійне спілкування - не можна весь час казати: "Я доросла, а ти дитина, ось і виконуй, що кажуть". Із Сонею таке неможливо - вона як упреться! Характер-то о-го-го який: у тата турецька і грузинська кров, у мами - польська, українська, російська. Ось такий вибухонебезпечний коктейль... Якщо кажу "пора лягати спати", а донька не хоче, тиснути на неї марно", - зазначила артистка.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лорак написала про втрату "улюбленого друга".

СохранитьСохранить