Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Під час вагітності знаменитість не раз знімалася в різних рекламах. Тепер артистка, надівши помаранчеве сарі, заспівала для Sandora якоюсь дуже тємничою мовою.

"Мені здається чи я співаю турецькою? For #sandora and #j7", - запитала у шанувальників Тодоренко. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Регінка зі Сходу", "Це ж текст пісні Arash - Boro Boro", "Жиивооотик уіііі, "Це точно не турецький але щось схоже є", "Знову вийшла заміж за банан?", "Регіна,ти співаєш на перській", "Це як образа для іншої культури!", "Регіна це на іранському)".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик. Також знаменитість показала вже дуже помітний животик в облягаючій туніці і розповіла про своє улюблене свято. Виявляється, вона обожнює дні народження. А зовсім нещодавно, 25 липня бойфренд Регіни Влад Топалов зробив їй пропозицію руки і серця.