Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних фотосесій. На цей раз знаменитість показала декілька кадрів зі святкування дня народження, яке відзначала 4 серпня. Фолловери ж відзначили, що артистка нарешті виглядає щасливою і здається, ніби помолодшала на 10 років.

"Анбджоліна Бджолі любить вас )", - кумедно підписала одну з фотографій Астафьева. Прихильники залишилися в захваті і почали вітати Дашу з днем народження: "Мамина доня", ""я скло як трезвишко"))))", "Красуня Анджеліна! )", "Джоллі нервово « бджоллить» осторонь", "Ви незвичайна !", "Красиво, скоріше Моніка Белучай", "Щаслива яка )", "Вітаю з Днем Народження! Нехай Ангел Охоронець завжди тебе оберігає!!", "Жайчык", "Айяйяй,хочеться обіймати і жамкати,така гарна))", "Прям дуже гарненька,як семнадцатка!!!!".

анее "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва порадувала своїх шанувальників новими знімками з концерту LUX FM Party Tour 2018 в Instagram. Так, знаменитість показала відвертий червоний латексний наряд і нову стильну зачіску. Також артистка позувала в прозорій білизні, демонструючи не тільки ідеальну фігуру, але і справжню жіночність. А ще Астаф'єва показала дуже гарячий знімок, на якому позує в образі Матільди з культового фільму "Леон кілер".