Відома телеведуча Дана Борисова спробувала звести рахунки з життям, а навести її на такі думки могли ліки.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Ведуча приймала ліки "Фінлепсин". Його призначають тим, хто лікується від наркотичної залежності. Від цієї згубної звички Борисова намагається позбутися вже тривалий час.

В інструкції до ліків зазначено, що "в деяких випадках лікування ... супроводжувалося виникненням суїцидальних спроб / суїцидальних намірів". Тому пацієнтам рекомендують негайно звертатися до лікарів, якщо виникнуть подібні симптоми.

Психіатр-нарколог пояснив, що дозу препарату повинен чітко прописувати лікар залежно від стану пацієнта і терміну лікування. І її необхідно постійно регулювати залежно від поточного стану людини.

"Безконтрольне застосування" фінлепсина "може привести до різкого зниження настрою, депресивних станів. А депресія сама по собі здатна привести до суїцидальних думок. У Дани тривала ремісія, і, можливо, дозу препарату ніхто не коригував, так як вона проходить лікування в реабілітаційних центрах , де лікарів майже немає ", - припустив фахівець.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Всі образи Насті Каменських з шоу "Маска" показали в мережі: від міні до глибоких декольте

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Лікар не виключає, що Дана Борисова могла сама призначити собі дозу препарату. Психіатр зазначив, що ведучій властива театральна поведінка, а спроба самогубства могла бути лише способом привернути увагу.

Психолог Дани Борисової спростувала повідомлення про спробу самогубства телеведучої.

"Уже кілька місяців вона не може вилікувати кашель, змінила вже кілька антибіотиків. Їй пропонували лягти в лікарню, щоб нормально вилікуватися, але вона не хоче, все бігає по своїм зйомок. Я думаю, що у неї це на нервовому грунті через суди з колишнім чоловіком. Але ніяких антидепресантів вона не приймає, максимум просте заспокійливе ", - розповіді лікар провідною.

Російські зірки, що попалися на наркотиках

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відома російська телеведуча Дана Борисова наковталася сильнодіючих психотропних препаратів, а потім раптово передумала помирати і викликала медиків.