Син відомого російського стиліста Сергія Звєрєва, названого на честь батька свого часу запам'ятався багатьом. Вони з'являлися разом на червоних доріжках і заходах, а маму йому замінила бабуся. Сергій, в свою чергу, був зразковим батьком: не обділяв увагою, займався зачісками, виводив «у світ» і дав освіту.

Але кілька років тому Сергій Звєрєв-молодший дізнався приголомшливу правду. Під час сварки, бабуся розповіла хлопцеві, що він прийомний. Пізніше Звєрєв-молодший виявив на балконі секретну папку з документами. Там він і знайшов довідку з іркутського дитячого будинку.
Сергій нічого не сказав батькові, а звернувся до приватного детектива, а потім – на теле-шоу «Насправді». В ефірі він зустрівся з можливими батьками. Ольга Коричева з Саратова розповіла, що в молодому віці завагітніла від одруженого чоловіка, з яким зустрічалася до цього три місяці. Потім 16-річна дівчина написала відмову від дитини.
Другим претендентом став Сергій Попов з Іркутська. 25 років тому його дружина народила близнюків, але лікарі сказали, шо вони мертві. Через деякий час лікарів засудили за торгівлю дітьми. Як тільки Попов дізнався історію Звєрєва-молодшого, у нього зародилися деякі сумніви.
Але проведені тести ДНК вказали, що ні Ольга Коричева, ні Сергій Попов не є біологічними батьками Сергія Звєрєва. «Мені дуже шкода, але я не можу вас нічим порадувати», – зізнався ведучий шоу.
Однак син гламурного світського лева не здається і продовжує пошуки, чим сильно ранить батька. Варто відзначити, що в родині Зверевих часто були сварки. Звєрєв-старший змушував молодшого одягатися в стрази і носити взуття на високому каблуці. За зізнанням Сергія-молодшого, після того, як він двічі впав з висоти підборів, бажання бути схожим на батька пропало.
Зараз він живе в Підмосков'ї і працює на ресепшені в готелі. Також підробляє ді-джеєм в клубі караоке, чистить клітки тварин у міні-зоопарку при готелі. Живе в цьому ж закладі в крихітній кімнатці на чесно зароблену зарплату в 20 тис. рублів. Але відверто заявляє, що до гламурного життя не повернеться.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що багато знаменитостей в гонитві за ідеальною зовнішністю виправляли власне певні недоліки, вдаючись до допомоги пластичного хірурга. На жаль, далеко не кожен зміг вчасно зупиниться. Ці зірки часто стають об'єктами насмішок і обговорень. Спеціальна підбірка артистів, які так захопилися уколами краси і хірургічним втручанням, що знівечили себе, змусить задуматися абсолютно будь-якого. Так, в список потрапили Валерій Леонтьєв, Кортні Кокс, Сергій Звєрєв і багато інших.