Відома українська телеведуча Леся Нікітюк засмутила новими знімками в Instagram. Знаменитість нещодавно взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками". Так, після першого ефіру артистка пошкодила руку. Виставивши селфі в дзеркалі Леся зізналася, що рука все ще не рухається, проте похвалилася, що набрала 2 млн. фоловерів.

"Яка травма, коли у мене 2 000 000! цілую кожного", - поділилася хорошою і поганою новинами одночасно Нікітюк. Фолловери ж взялися коментувати побачене: Леся, до наступного ефіру заживе чи ні? Ану скажи нам?", "Посиділа )))біля Славии(((", "Дуже за тебе вболіваю,навіть з однією працюючою рукою ти крутіша за всіх. Леся порви їх!!!", "Шо з вами роблять на тих танцях, що ви всі переламані?", "Так ежкінкот! Леся, бережи себе!!!!", "Нічого страшного! Зі мною по п'яні і не таке бувало! А рука - це дрібниця! Нова відросте, краше колишньої!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками" і нарешті показала свого партнера. Також знаменитість в білому купальнику і футуристичних окулярах засвітила всі пікантні місця, а фанати залишилися в захваті. А ще артистка принесла авоську з кавуном і розповіла, чому його треба бити.