Сергій і Сніжана Бабкін покинули паркет проекту "Танці з зірками". Сімейна пара програла фінальну битву Наді Дорофєєвій та Євгену Коту.

15 жовтня відбувся 8-й прямий ефір танцювального шоу. Змагання наближається до фіналу, тому протистояння стає все більш запеклим і складним.

Цього тижня учасникам необхідно було приготувати одразу два танці. Пари, які отримали найнижчі оцінки від журі та глядачів, мали зійтися у "битві за життя" і виконати другий номер, пише Clutch.

У зоні ризику опинилися одні з найсильніших пар проекту - Сергій і Сніжана Бабкіни, а також Надя Дорофєєва та Євген Кот.

Популярні новини зараз
Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Долю учасників вирішили судді. Всі троє - Катерина Кухар, MONATIK і Влад Яма - одноголосно проголосували за те, щоб у проекті залишилася солістка "Время и Стекло".

Дивіться, як виступили пари

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", прощальне визнання Комарова підкорило глядачів.