Якщо поглянути на раритетні знімки львівського фотографа Вілі Фургала, датовані 1996 роком, то на них складно впізнати учасників такого популярного сьогодні гурту "Океан Ельзи".

Невідому раніше фотосесію,де представлений перший склад "ОЕ", опублікував у своєму Facebook Андрій Поляков. На них зображений 21-річний Святослав Вакарчук в компанії колег: Павла Гудімова, Юрія Хусточки та Дениса Глініна.

Цікаво, що навіть після того, як з гурту пішов гітарист Гудімов, він завжди із теплотою згадував час, коли доводилося виступати разом.

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Російські окупанти поскаржилися на партизан із Запоріжжя: довелося завчити фрази українською Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Приміром, в львівському клубі "Дзиґа" на початку кар'єри музиканти отримували 60 доларів і це вважалися просто космічні гроші. Ділили їх на чотирьох, а далі кожен витрачав так, як вважав за потрібне. Але часто траплялися й казуси у колективі:

"Суперечки та дискусії у нас були завжди. Але що перше згадується, так це вчинок, за який мені й досі соромно. Ми йшли після репетиції додому, в цей день намічався концерт. Йшли по львівській вулиці, яка тоді носила ім'я Пушкіна, зараз - Генерала Чупринки. І він мені каже: "Візьми додатковий комплект струн. На концерті може порватися". "Не каркай", - сказав я. Він продовжив у тому ж дусі. Я повторив свою відповідь. Після третього заходу я не витримав і злегка його втихомирив. Але більше ми ніколи не билися", - іронізував екс-гітарист.

Дивіться: Вакарчук став почесним громадянином Києва

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські політики отримали красномовне попередження від Вакарчука.