Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Знаменитість все літо відпочивала то у Туреччині, то на Корфу, то в своєму заміському будинку, сідаючи в шпагат де тільки можна. Скоро настане осінь і артистка згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що Анастасія вирішила приділити час відразу двом.

"Ось це щастя! Зустріч з улюбленою донечкою!! Домовилися про те, що наш Фриз Зорро буде стояти саме в цьому найкращому клубі!", - похвалилася Волочкова. Фолловери ж помітили, що неповнолітня Аріадна давно кинута напризволяще. "Завжди животище закриває предметами.", "Звичайно щастя за фіг знає скільки з дитиною побачитись", "Ну нарешті, через три місяці ти згадала що в тебе є дочка!!!!!", "Що ж такі брови криві", "Я вже і забула,що у вас є донька", "Щастя???)))Блудлива матуся згадала за все літо,що у неї є дочка???))))))", "Ну ось і чоловік під стать її розтяжки!", "Господи, що з її бровами.... Скоро взагалі вертикально встануть вже", - засуджували балерину шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова показала, якою була до шпагатів де попало, скандальних висловлювань та пристрасті до алкоголю. Також знаменитість виставила цілу серію страшних зкалічених ніг і зізналася, що на Корфу зовсім небезпечно. Виявляється, Анастасію покололи морські їжаки, до цього вкусила оса, а часом раніше напала черепаха. А ще артистка ховається від вигаданих шанувальників на дереві. Балерина вирішила надовго затриматися в оливкових гілках.