Українська співачка та суддя численних талант-шоу Тіна Кароль незабаром випустить неординарний альбом "Інтонації". Прем'єру досить символічно запланували на 8 березня, ніби в якості подарунку всім представницям прекрасної статі.

Дебютний кліп складатиметься із двох частин: інтерв'ю артистки та безпосередньо visual album (відеоролики на нові пісні з відомого музичного формату, які об'єднані в одну цілісну історію).

У такий спосіб Кароль хотіла створити окрему філософію, де пісні та особистість зірок невід'ємні частини один одного. Поряд із тизером майбутнього відео, вона опублікувала в своєму Instagram фотографії зі зйомок, стилізованих під palaroid.

Популярні новини зараз

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Робота над проектом відбувалася у Національному львівському Оперному театрі і літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини.

Саме там Кароль приміряла вбрання від українських брендів, таких як Dafna May, Elena Reva, The Flow, Lake Studio, Elena Burba, Gasanova, Ruslan Baginskiy.

Дивіться: Тіна Кароль "Дика вода" (новий альбом "Інтонації")

Як повідомляв портал "Знай.ua", син Тіни Кароль зворушив фанатів подарунком.