Культовий американський актор Джон Траволта змінився до невпізнання. Він значно набрав у вазі, через що втратив такі впізнавані риси обличчя.

Як виявилося, так сильно Траволта змінився заради ролі у фільмі «Лось». До безглуздої зовнішності, актора ще й коротко обстригли і одягли на нього круглі окуляри. У фільмі він грає сталкера. Багато користувачів мережі навіть не повірили, що фото реальне. Багато хто не схвалив образ колись одного з найкрасивіших акторів Голлівуду.
Користувачі Twitter вже відреагували на преображення. Деякі не відразу повірили, що на знімку зображений Траволта, а деякі згадали схожу дурну стрижку героя комедії «Тупий і ще тупіший». «Це якщо схрестити Джима Керрі і Аарона Статі», — пожартував один з юзерів.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що знаменитий голлівудський актор Джон Траволта, відомий своєю любов'ю до літаків, подарував Товариству відновлення історичних літаків (HARS), розташованому в австралійському Альбіон-Парку, дорогий серцю Boeing-707.

За словами актора, щоб літак повернути в нормальний стан, потрібно докласти чимало зусиль та ресурсів, але після того, як він поспілкувався з представниками Суспільства, сумнівів щодо того, що подарований їм Boeing знову підніметься в небо, не залишилося.