Для Кендалл Дженнер вкрай важливо завжди бути у відмінній формі, адже її зовнішній вигляд – це частина роботи. Тому 21-річна дівчина займається з особистим тренером Гуннаром Петерсоном два-три рази в тиждень. Але з-за щільного графіка часом їй не вдається відвідати тренування.

Дженнер з задоволенням займається вдома. І, як вона сама зізналася, це займає в неї всього 11 хвилин в день. Вона розповіла про вправах, які встигає зробити за цей час і залишатися у формі.

Планка на ліктях

У цьому положенні потрібно вистояти 30 секунд. Головне, щоб від п'ят до голови твоє тіло утворювало пряму лінію.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися"
Показати ще

Планка на витягнутих руках

У цій вправі також потрібно вистояти 30 секунд. Головне – не впасти і утримати баланс свого тіло. Стеж, щоб кисті рук знаходились чітко на рівні плечей, а спина не прогиналася, утримуй пряму лінію всього тіла.

Бічна планка з піднятою рукою

Потрібно лягти на правий бік і підняти тіло, впираючись лише на правий лікоть. Тіло також повинно являти собою пряму лінію. Затриматися в положенні на кожній руці по 15 секунд.

Бічна планка з піднятою рукою і ногою

Вихідне положення попередньої вправи, але на цей раз вгорі потрібно зігнути руку і, утримуючи баланс, плавно піднімати зігнуту ногу . На кожну сторону по 5 разів.

Підйоми ніг у планці

Прийнявши вихідне положення першого вправи, потрібно підняти праву ногу і відвести її назад. Затриматися в положенні на 15 секунд. Повернутися у вихідне і повторити вправу на іншу ногу.

Витягування

Початкове положення – сидячи. Потрібно зігнути ноги в колінах, а руки за голову. З цього положення спробуй витягнути ноги і спину паралельно підлозі наскільки це можливо і повернутися у вихідне положення. Дане вправу слід повторити 15 разів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Кендалл Дженнер називають самою скромною сестрою знаменитого сімейства Кардашьян-Дженнер. Кендалл не робить пластичних операцій, не афішує своє особисте життя і не так часто позує голою, як її популярні сестрички, навіть незважаючи на те, що вона – професійна модель. Однак часом Кендалл все ж дозволяє собі трохи відвертості.