Для Кендалл Дженнер вкрай важливо завжди бути у відмінній формі, адже її зовнішній вигляд – це частина роботи. Тому 21-річна дівчина займається з особистим тренером Гуннаром Петерсоном два-три рази в тиждень. Але з-за щільного графіка часом їй не вдається відвідати тренування.

Дженнер з задоволенням займається вдома. І, як вона сама зізналася, це займає в неї всього 11 хвилин в день. Вона розповіла про вправах, які встигає зробити за цей час і залишатися у формі.

Планка на ліктях

У цьому положенні потрібно вистояти 30 секунд. Головне, щоб від п'ят до голови твоє тіло утворювало пряму лінію.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Зірки "Жіночого кварталу" роздяглися для Playboy: три красуні і Гарік Корогодський

Зірку "Останнього героя" здолала онкологія: "Боролася сильно і довго"

Показати ще

Планка на витягнутих руках

У цій вправі також потрібно вистояти 30 секунд. Головне – не впасти і утримати баланс свого тіло. Стеж, щоб кисті рук знаходились чітко на рівні плечей, а спина не прогиналася, утримуй пряму лінію всього тіла.

Бічна планка з піднятою рукою

Потрібно лягти на правий бік і підняти тіло, впираючись лише на правий лікоть. Тіло також повинно являти собою пряму лінію. Затриматися в положенні на кожній руці по 15 секунд.

Бічна планка з піднятою рукою і ногою

Вихідне положення попередньої вправи, але на цей раз вгорі потрібно зігнути руку і, утримуючи баланс, плавно піднімати зігнуту ногу . На кожну сторону по 5 разів.

Підйоми ніг у планці

Прийнявши вихідне положення першого вправи, потрібно підняти праву ногу і відвести її назад. Затриматися в положенні на 15 секунд. Повернутися у вихідне і повторити вправу на іншу ногу.

Витягування

Початкове положення – сидячи. Потрібно зігнути ноги в колінах, а руки за голову. З цього положення спробуй витягнути ноги і спину паралельно підлозі наскільки це можливо і повернутися у вихідне положення. Дане вправу слід повторити 15 разів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Кендалл Дженнер називають самою скромною сестрою знаменитого сімейства Кардашьян-Дженнер. Кендалл не робить пластичних операцій, не афішує своє особисте життя і не так часто позує голою, як її популярні сестрички, навіть незважаючи на те, що вона – професійна модель. Однак часом Кендалл все ж дозволяє собі трохи відвертості.