Відомий російський співак і композитор Олексій Лебединський, більше відомий як Професор Лебединський, впевнений, що на господаря Кремля чекає розплата за все, що зараз відбувається в його країні і страждання народу.

Олексій Лебединський


На своїй сторінці в Facebook він описав час, що більше нагадує сталінський, а потім розумієш: а ні, все вірно: сучасність. "Я говорю з друзями, хто зараз в Росії. Ми фільтруємо слова, вибираємо обхідні вирази, характеристики, визначення. Ми дожили до такого життя, що мені страшно за друзів, просто за те, що їхня думка про дії російської влади далеко до хвалебної. Ми знаємо, що десятки тисяч покидьків зі спецслужб прослуховують наші розмови, переглядають листи, лізуть нюхати наше спіднє, ворушать наше особисте", - пише Лебединський.

Дивіться повне інтерв'ю з Олексієм Лебединським


Музикант не соромлячись звернувся до російського президента: "Путін, ти і твої кореші, подільники та помічники - нелюдське кодло. Вороги всього людського роду. Через вас страждають мільйони людей. Я вірю, що розплата настане. Ви не повинні піти безкарними".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що відомий шоумен жорстко пройшовся по жінках, які люблять "тюнінг".