Стало відомо, що компанія "Арчер мьюзік продакшнс", яка продюсує Ольгу Бузову, почала судитися з ресторанами і барами, де без дозволу ставлять "Мало половин", "Під звуки поцілунків" та інші хіти співачки. За кожну пісню (або караоке-версію), включену без попиту, компанія отримує від закладів по 116 тисяч рублів.

22 липня 2018 року Арбітражний суд міста Санкт-Петербурга і Ленінградської області стягнув на користь "Арчер мьюзік продакшнс" 232 тисячі рублів з пітерського ресторану DEL MAR (юридична особа - "Турист").

Заклад поплатилася "за незаконне використання творів і фонограм музичних творів". Це дві пісні Ольги Бузової - "Мало половин" і "Під звуки поцілунків".

На самому сайті ресторану кажуть, там "проводяться найгаласливіші і потужні караоке-вечірки" в місті. Ймовірно, хіти Бузової теж ставили в караоке - без дозволу Олі або її продюсерів. А це незаконно.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Як розповів фахівець з інтелектуальної власності Віктор Пастернак: "Музичні твори повинні використовуватися тільки за згодою правовласників. Фонограми, які випущені в комерційних цілях, можна використовувати без згоди правовласника, але з обов'язковою виплатою йому винагород ".

За його словами, щоб уникнути проблем, більшість ресторанів і кафе укладають договори з Російським авторським суспільством або Всеросійської організацією інтелектуальної власності. Вони можуть виступати від імені правовласників (але можна домовитися і безпосередньо).

Є ще кілька аналогічних рішень. Наприклад, 26 липня той же суд стягнув 232 тисячі рублів на користь "Арчер мьюзік продакшнс" з пітерського караоке-бару "Мелодія" (юридична особа "Бар № 1"). Які саме пісні там ставили, в рішенні не сказано.

22 липня той же суд стягнув 232 тисячі рублів на користь "Арчер мьюзік продакшнс" з індивідуального підприємця Дмитра Самрякова. Він включав пісні Бузової "Хіт-парад" і "Нам буде жарко" (хіт Бузової і Насті Кудрі) в павільйоні "DVD, МР3, музика, серіали" (очевидно, це невеликий магазинчик).

"Арчер мьюзік продакшнс" подала позови на таку ж суму (232 тисячі рублів) до ще двом компаніям, що володіють ресторанами в Пітері ( "Мемфіс" і "Гранд Фуд") і фірмі "Прогрес" (профіль - торгівля роздрібна музичними та відеозаписами в спеціалізованих магазинах).

Як продюсери Олі стежать за тим, що ставлять в закладах громадського харчування? За словами Віктора Пастернака, для цього є спеціальні агентства. Їх "шпигуни" ходять по ресторанах і барах і слухають, що там грає, фіксуючи все на камеру телефону (нерідко таке завдання бере на себе і Російське авторське товариство - воно ж потім і звертається до суду).

Очевидно, "Арчер мьюзік продакшнс" уклала договір з якимось пітерським агентством, але не виключено, що скоро перевірки почнуться і в Москві. У компанії не змогли оперативно надати коментар.

За даними Forbes, дохід Ольги Бузової - $ 3,9 млн (підраховується "обсяг гонорарних виплат, які вироблялися на адресу того чи іншого артиста, поп-групи, спортсмена, письменника в період з 1 червня 2017 року по 31 травня 2018 року"). Дівчина робить гроші буквально з усього. У неї є своя лінія одягу, скоро вона відкриє свій другий ресторан в Москві, рекламний пост в її "інстаграммі" може коштувати до 500 тисяч рублів. Ось і штрафи з ресторанів - та "копійка", яка береже Олі її мільйони рублів.

Нагадаємо, не так давно у російському дитячому таборі через "непристойний підтекст" заборонили пісні Бузової та Кіркорова. На довершення адміністрація табору також склала список слів, які не повинні звучати в піснях. В іншому випадку вони погрожують заборонити і ці пісні, пише Politeka.

Як повідомляв Знай.ua, скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Так, артистка приїхала в Геленджик давати концерт, а щоб про нього не забули, розкорячилась на дивані в короткій сукні.

Також Знай.ua писав про те, що скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Артистка вирушила давати концерт у Геленджику, вирішивши перед цим провести час з користю і позасмагати. Купальник для цього знаменитість обрала дуже неоднозначний.