Останнім часом всі обговорюють скандального лідера групи "Ленінград" Сергія Шнурова. Так, у соціальній мережі Instagram ненадовго засвітилися пікантні фотографії, на моделлю з Санкт-Петербургу Ксенією Костровською, яка цілується з розведеним Шнуром. Однак потім дівчина видалила знімки.

"Напевно, майже у кожного, є або був особливий чоловік, який щось змінив у вашому житті або в свідомості. Який зміг заспокоїти емоції і направити їх на творення. Який відкусив шматок твоєї душі, І одночасно наповнив її. І ти можеш бути хворим, виснаженим і абсолютно безсилим, але при цьому щасливим. Щасливим, тому що після такої зустрічі, твій світ вже не буде колишнім", - підписала фото Костровська.

Варто зазначити, що про власницю Instagram-акаунту відомо не так багато: вона професійна фотомодель, живе в Пітері. В профілі Ксенії значаться тільки два посилання — на школу-студію перманентного макіяжу і «студію візуальних змін».

Кілька місяців тому соцмережі потрясла новина про те, що фронтмен групи "Ленінград" Сергій Шнуров і його дружина Матильда вирішили розійтися. Спочатку музикант попросив на своїй сторінці не лізти в їхні стосунки і не оскверняти все безглуздими припущеннями. Майже три місяці мовчання і ось Матильда нарешті поставила крапку в популярній темі, опублікувавши фото свідоцтва про розірвання шлюбу. Тепер пара офіційно не разом.

Крім того, заволоділа увагою публіки популярна актриса Оксана Акіньшина, з якою у Шнурова колись вже був роман. Молоді люди прожили разом кілька років. Примітно, що на той момент Акіньшиною було всього 15 років. Через 11 років після їх розставання в мережі почали поширювати спільні фото Сергія та Оксани, на яких вони обіймалися, що і стало приводом для пліток.

Нагадаємо, що Шнуров одним поцілунком змусив всю країну себе ненавидіти.

Як повідомляв портал Знай.uа, скандальний Сергій Шнуров після розриву з Матільдою написав новий шедевр.

Також портал Знай.uа писав, що Лорак після розлучення знайшла розраду у Басті і Шнурі.