Незабаром на українському телеканалі "Інтер" вийде новий проект, ведучою якого стане Оксана Марченко – дружина українського політика Віктора Медведчука.

Глядачі звикли бачити Оксану Марченко в образі ведучої успішних розважальних шоу, але на цей раз вона зняла коштовності і наділа каску.

Днями телеканал «Інтер» випустив проморолик шоу «Час будувати», де Оксана Марченко з'явилася перед глядачами абсолютно в новому образі – в будівельній касці і комбінезоні.

«Час будувати» – адаптація відомого американського реаліті-шоу Extreme Makeover: Home Edition, яка вперше вийшла на телеекрани у 2003 році. За десять сезонів шоу отримало безліч нагород, високі рейтинги і величезний успіх у глядачів. Даний формат розважального шоу з успіхом був адаптований у багатьох країнах світу. Тепер настав час і для України.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

За словами продюсерів «Час будувати», головна мета нового реаліті-шоу ― побудувати нові будинки для сімей, які опинилися в тяжкому становищі, щоб повністю змінити їх життя. Як раніше згадувалося, саме завдяки ідеї Оксани Марченко реаліті-шоу «Час будувати» в Україні буде допомагати змінювати життя людей на краще.

Дивіться: Оксана Марченко, Час будувати