Більшість представників російської культури і шоу-бізнесу підтримують злочини путінського режиму, оскільки матеріально залежать від російської влади.

Таку думку висловив російський співак, продюсер і шоумен Олексій Лебединський, відомий, як Професор Лебединський.

"Все дуже просто: це гроші, це страх, це положення. Багато хто робить вигляд, що вони нібито ні при чому, що вони поза політикою, але це лише свідоме небажання говорити про те, що відбувається навколо них. Це все заради грошей", - заявив співак в інтерв'ю "Громадському радіо".

За його словами, кожен російський артист втягнутий у злочинну мережу, яку організувала путінська ОЗУ.

"Це корупція, і всі люди зав'язані злочином. Кожен російський артист пов'язаний злочином - отриманням грошей в конвертах чорним налом, вони не платять податки", - додав Лебединський, зазначивши, що і сам отримував величезні суми в конвертах під час концертів в Росії.

Він підкреслив, що саме за цей гачок підвішена вся російська "тусовка".

"Вся путінська система побудована тільки на одному: будь-якого громадянина можна взяти за одне місце і посадити до в'язниці. Будь-яке відділення міліції при певному дзвінку придумає за п'ять хвилин то, чого у тебе не було ніколи", - додав шоумен.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олексій Лебединський заявив, що світ повинен прикласти всі зусилля, щоб фізично ліквідувати Путіна та його найближче оточення.