Скандальна російська танцівниця Анастасія Волочкова прокомментувала ситуацію з виїздом російських артистів на пмж за кордон і не тільки. Так, жінка ясно дала зрозуміти, що вважає Росію великою державою, яку бояться у всьому світі.

Днями балерина дала невеличке інтерв'ю російській радіостанції. Вона всіма доступними їй оборотами мови вихваляла свою державу, а артистів назвала посланцями миру. Волочкова заявила, що саме артисти зобов'язані виступати за примирення будь-яких чвар і розбратів, тому що мистецтво, музика і танець живуть в душі кожної людини.

Саме цим жінка пояснила своє обурення відмовою Вашингтона надавати візи артистам з РФ. Волочкова переконана, що відмова є доказом страху перед Росією, а для артистів не повинно бути ніяких перешкод. Але при цьому Анастасія не заперечує, що вона живе в такі дні, коли політика втручається в репертуарну політику.

"Побоюються багато і російських спортсменів і артистів, тому що Росія попереду планети всієї і становить загрозу своєю величчю, присутністю великої кількості талановитих людей, справжніх особистостей, а не безликих усміхнених людей. Але це саме та причина, по якій ми повинні об'єднатися і не опускати рук. Те, що не дають права на виїзд, – значить, бояться і побоюються. Але добре, коли є, чого боятися, коли це велич і сила", – наївно хвалиться балерина.

Популярні новини зараз

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Притула з'явився на дільницю з палкою красунею і ледь не зруйнував сім'ю: "Чувак, єдине, що тебе врятує..."

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

Показати ще

Волочкова визнала, що в Росії непросто і багато талановитих людей виїжджає з країни з-за величезної кількості проблем держави. Решті, мабуть і зараховуючи себе до таких, Волочкова пропонує потискати руки і дякувати за те, що вони "трудяться на славу батьківщини".

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", Анастасія Волочкова протерла своєю груддю таїландський пляж.