У родині російського телеведучого Андрія Малахова та Наталії Шкульової з'явився первісток. Пологи проходили вночі в одній із підмосковних клінік.

Шоумен вже встиг розповісти, що особисто не був присутній у палаті, і повідомив, що вага хлопчика "богатирська" - 4,020 кг, а зріст - 54 сантиметри. Але як назвуть Малахова-молодшого, так і не вирішили.

"Ім'я дитини нам належить ще вибрати - хочемо подивитися на характер малюка. Чекаю моменту, коли зможу поміняти синові перший підгузник!" – заявив він.

Популярні новини зараз
Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Коли і на скільки підвищать ціни на воду та газ? У НКРЕКУ готові оголосити рішення вже за кілька днів По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати
Показати ще

Відомо, що ведучий вже шість років живе із дружиною, але за цей час завагітніти їй чомусь не вдавалося. Батьком Малахов вперше став тільки у 45 років.

Дивіться: весілля Андрія Малахова у Парижі

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський актор і телеведучий Дмитро Нагієв збирається покинути російський Перший канал.