Вдова убитого екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова дала інтерв'ю шоумену Андрію Малахову. За це в мережі на неї обрушилася хвиля негативної критики. Росіяни називають брехнею вислови оперної співачки.

Так, наприклад, російська журналістка Олена Риковцева засудила дії вдови депутата, виливши свої єхидні слова у Facebook.

Какие многогранные бывают люди. В четверг певица Мария Максакова исполняет ораторию "Слався, Вкраїно" на Майдане по...

Posted by Elena Rykovtseva on Tuesday, 29 August 2017

Та особливо "відзначився" актор Станіслав Садальський, який виділився на тлі інших своїм грубим коментарем на адресу Андрія Малахова і Марії Максакової. Він назвав брехнею всі їхні висловлювання.

Популярні новини зараз
Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Одна брехня народить другую. Подивився тільки що в інеті і-в'ю біженки з Малаховим. Ні слова правди! Брехня – той же алкоголізм. Брехуни брешуть навіть помираючи. Щоб вам пусто було, Маріє!", - плювався слиною Садальський.

Російські фоловери радо підтримали актора.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський телеведучий Андрій Малахов прилетів до Києва на інтерв’ю з вдовою убитого екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марією Максаковою.