Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирушила на відпочинок у Туреччину і показала звідти нове фото у відвертому купальнику. Також артистка почала філософствувати і дала цінну пораду: все, що нам потрібно для щастя - вже поруч з нами.

"З мого улюбленого #мотиваційного . Вийшла я з ранку засмагати, як ви бачили в моїх сториз і все чудово: красивий басейн, книжечка, ще нікого, влаштувалася на лежачок і розумію, що для щастя мені не вистачає латте. Ось прям кава зараз вирішила б ситуацію і принесла глобальне щастя, але кафе закрито. В ресторан не піду в купальнику і далеко. Почала страждати. Відразу таким прекрасним здався мені ранок. Лежу сумна. Книгу відклала і тут до мене доходить - адже у мене на віллі своя кава-машина. Стоїть собі, чекає мене, готова до використання, а я, дурненька, страждаю лежу і чекаю, коли хтось там відкриється, щось принесе і доповнить мій гармонійний світ собою. Мораль проста. Все, що потрібно для щастя, у нас вже є. Ось прямо зараз. Просто потрібно підняти свою попу і зробити кілька кроків. А ще, добре оглянутися по сторонах. Адже дивлячись в далечінь, ми інколи не помічаємо красу цього моменту ", - розповіла всім Седокова.
Фанати почали коментувати побачене: "Апетитно", "Попєц хороший!", "Господи Анна ви шикарна жінка!!!!", "Ага, іноді просто треба включити мізки, а не займатися піздостраданнями півгодини)))", "Аня ,це маячня.Але жопа хороша!Закинь прозу,удосконалюй селфі", "У всіх Кобзон а в Анни попа))", "Попа робить трафік", "Вона щось розумніше може викласти крім своєї дупи".
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова зробила селфі і показала величезні груди, проте фанати відзначили, що Анна робить це занадто часто. Також знаменитість зробила селфі в дзеркалі, вбравшись у відверту сукню з глибоким декольте. А ще артистка пояснила, що від чоловіків завжди виникає дуже багато проблем.