На закритій вечірці 6 липня з нагоди фантастичного показу бренду Dolce & Gabbana show Alta Moda 2018 в італійському містечку Тремеццо всесвітньо відома модель Наомі Кемпбелл була помічена в компанії популярної української телеведучої Оксани Марченко.

Дівчата були в захваті від приголомшливого показу Dolce & Gabbana, а також від нових ідей кутюр'є для розвитку сучасної індустрії моди.

Про зустріч з легендарною топ-моделлю Оксана Марченко розповіла у своєму
Instagram.: "Легкість, граціозність і пронизливість у погляді в черговий раз підтвердили її статус фешн-ікони, вміння бути різною, але в той же час зберігати свій неповторний фірмовий стиль. Шалено вдячна за чудовий час, проведений разом на святі сучасної краси".

Щорічні шоу Dolce & Gabbana Alta Moda — це не тільки масштабний модний показ за участю супермоделей, але і справжнє свято моди і літа. В цьому році Доменіко Дольче і Стефано Габбана організували модні вихідні на озері Комо, де з 4 по 10 липня відкрито "бутік на воді". На пароплаві Patria виставлені наряди, присвячені самому озеру Комо і місцевості поруч з ним. У цей уїк-енд плавучий бутік став першим пунктом у списку знаменитих гостей і учасників показу.