Подружжя Миколи Тищенка та Алли Барановської поділилося зворушливими сімейними фото з однорічним сином.

Рік тому відомий ресторатор і ведучий "Ревізора" Микола Тищенко вдруге став батьком - його дружина Алла Барановська народила йому першу спільну дитину - сина Давида.

Перший день народження свого сина пара відзначила у Таїланді, куди вирушила на відпочинок. Звідти щасливі батьки запостили яскраві фото.

У родинне свято і Микола, і Алла поділилися рідкісними фото, на яких їхня сім'я зображена повним складом.

"Ось і перший рік! Спасибі всім, хто привітав! Нам дуже приємно! Від Давида окреме спасибі! ", - підписав сімейне фото Микола Тищенко.

Алла також опублікувала сімейний кадр, під яким написала:

"Я часто згадую обставини нашої першої зустрічі, перший діалог, перший твій погляд. Я вся така серйозна, ти дуже обережний ... Мені знадобився час, щоб повернути тебе колишнього, щоб навчити тебе довіряти знову ... Минуло майже 4 роки! Від великої любові народився такий світленький хлопчик ... наш Давид! Сьогодні йому рочок. Запитайте мене, чи вірю я що у мене вже однорічний син?) Іноді прошу вщипнути, адже час нещадний ... Спасибі тобі, синку, за те, що ти такий! За те, що ти так легко народився, за те, що всі 9 місяців мені було легко з тобою в животику, за те, що зараз ти змушуєш всю нашу велику родину посміхатися! Ми з твоїм татом зробимо все, щоб у тебе було найщасливіше дитинство у нашій любові і турботі ... ".

Як повідомляв портал "Знай.ua", новонароджена донька Кайлі Дженер побила рекорд Instagram.