Перевірка готельно-ресторанного комплексу в Кам’янець-Подільському закінчилася для ведучого проекту "Ревізор" Миколи Тищенка підозрою на струс мозку.

Як передає "Детектор медіа", власник чергового об’єкту, який збиралася перевірити команда програми, не захотів пускати знімальну групу всередину комплексу. Він зразу заявив, що колишній афганець і спортсмен, а також висловив невдоволення намірами гостей знімати роботу його персоналу.

За словами креативного режисера проекту Марії Павлічук, на нього не подіяли навіть слова про те, що журналісти діють на законних підставах.

Поки тривало зясування стосунків, Микола Тищенко зміг пробратися у приміщення і пішов на кухню ресторану, причому він не відразу зрозумів, що поряд немає операторів. Власник закладу намагався кілька разів ударити його в голову, але ведучий зумів ухилитися.

На кухні "ревізора" зустріли не менш агресивно, ніж на порозі. Спочатку дві працівниці намагалися роздряпати йому шию й обличчя, а потім порвали одяг.

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться
Показати ще

"Жінок я не б'ю, сенсу проводити ревізію без операторів я не бачив, тому попрямував до команди на вулицю все ще в супроводі власника закладу. Він знову спробував мене вдарити, і на цей раз спроба увінчалася успіхом", – розповів потерпілий.

Ревізію кияни все ж провели, але під наглядом поліції, яку викликали для забезпечення знімального процесу. Потім команда зробила паузу, аби написати заяву до правоохоронних органів. У цей час в Тищенка закрутилася голова, почало нудити і стало погано. Лікарі діагностували в нього гематому та підозрюють струс мозку. Вони пропонували госпіталізацію, але ведучий відмовився.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російська телеведуча програма "Ревізорро" оголилася для глянцевого журнала.