Двадцятирічна сестра Кардашьян Кайлі Дженнер знялася в досить відвертій фотосесії, яку створила український фотограф Саша Самсонова.

Результатами праці юна красуня похвалилася на своїй сторінці в Instagram.

Кайлі з'явилася в двох образах: на одних фотографіях вона - чуттєва німфа, яка позує в мереживній білизні, на інших - зухвала фатальна байкерша. Це вже не перша фотосесії Дженнер з Самосонової.



К 20-ти рокам молодша Кардашьян встигла стати успішною моделлю, блогером, зіркою реаліті-шоу і навіть запустила свою лінію косметики, яка за півтора року принесла дівчині більше 420 мільйонів доларів.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що молодша сестра Кардашьян підірвала мережу черговий відверто офтографіей в бікіні.

Популярні новини зараз
Картку заблокують раніше строку: "Ощадбанк" попередив про нові обмеження Хлопчаки 2009 року народження під прицілом ТЦК: юнаків попередили Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках Світло можна повернути: ДТЕК пояснив, як діяти українцям
Показати ще