У 13-му сезоні тревел-шоу "Орел і решка", який отримав відповідну назву "Рай і пекло", дві блондинки Леся Никитюк та Регіна Тодоренко відправились відвідати з десяток найбільш пекельних і найбільш райських куточків Землі.

Під час зйомок цього сезону у команди проекту виникло кілька містичних та екстремальних ситуацій, повідомляє прес-служба телеканалу "Інтер". Так, наприклад, одного разу літак зі знімальною групою приземлявся у аеропорту на посадковій смузі з написом "AD".

Та по-справжньому ризикувати власним життям команді довелосьпід час зйомок на острові Суматра. Знімальна група вирішила відвідати сплячий вулкан, незважаючи на застереження місцевих жителів.
Колиж вулкан неочікувано прокинувся , телевізійникам довелося максимально швидко покинути "пекельне місце".

А ще під час зйомок цього сезону на телеведучу Регіну Тодаренко напали троє чоловіків.

"Ми і раніше потрапляли в небезпечні пригоди, але в сезоні "Рай і пекло" ми занурилися глибше. Напевно, назавжди запам'ятаю, як на одному з ринків Нігерії на мене напали троє африканських чоловіків: вони штовхали мене, пхали, намагалися відібрати у мене рюкзак. До сих пір дивуюся, як вони мені нічого не зламали. Оскільки я біла, то представляла для них великий інтерес. Не виключаю того, що вони хотіли мене викрасти з метою отримання викупу, а можливо, просто хотіли відібрати гроші. Добре, що все вирішилося. Навіть в таких бідних країнах, як Нігерія, є свої герої, один з яких мене і врятував", - розповіла зіркова телеведуча.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Регіна Тодоренко показала, чим нагородила її природа.

Популярні новини зараз

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще