Він ніколи не лишається в тіні, хоча робота поруч із Сергієм Притулою – річ, насправді, ризикована. Але Володимир Ковцун жодного разу не був другим номером у списку команди "Вар'ятів".

Навпаки, йому підкорюється увага прекрасної половини глядацької зали з першого жарту. А озвучує їх він, до речі, завжди із серйозним виглядом – так кумедніше виходить.

Нещодавно він вирішив зізнатися у тому,що зазвичай лишається поза кадром: як живеться зірці сцени і чим полюбляє займатися, коли пекельний гастрольний графік нарешті закінчився.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

"Я вже шість років мисливець. У мене крута рушниця-курковка 1969 року випуску. Та за цей весь час я тою рушницею не застрілив нічого живого. Пляшки, банки, дошки… І жодної качки. Я також пасічник. У мене є 16 вуликів. Карпатська порода. За рік тягну до 400-500 літрів меду. Два роки поспіль Сергій Притула обіцяв подарувати мені на день народження медогонку. Насилу вибив!", - іронізує комік.

Довелося "Владзьо" і спробувати себе в армії. От тільки замість того, щоб крокувати по плацу, він працював вдень і вночі …на свинарнику. А ще час від час доїв корів, хоча й зовсім цього не соромився.

Свого сина, аби той не відчував таких складнощів, як сам Ковцун, відправив навчатися до Канади. Туди нещодавно із концертами для української діаспори, до речі, їздили всі без винятку учасники "Вар'ятів".

Вища освіта не завадила йому полюбити тяжку фізичну працю, тому що і в цьому є своє переваги:

"Я закінчив Інститут іноземних мов за спеціальністю "Німецька мова". А працював на будівництві – робив дахи. Взагалі люблю висоту, екстрим. А у вільний від роботи час люблю… робити дахи. ..Вважаю, що найкращий відпочинок – за роботою в селі. От на морі, наприклад, я дуже змучуюся. І витримую лише два дні. Потім відпочинок перетворюється на важку "працю". І після моря я їду в село відпочивати від відпочинку. Я не займаюся спортом. Бо вважаю: якщо живеш у селі, а у тебе ще й господарство є, то спорт не потрібен. Накачаєшся, коли картоплю копаєш, чи мед носиш", - підсумував він.

Дивіться: Хто більше зло: Владзьо чи Сергій Притула - Вар'яти

Як повідомляв портал "Знай.ua", колеги Притули показали невтішну правду про Україну.