Але буквально днями Ірина — між іншим, володарка «Золотої маски» в номінації "Драма/Жіноча роль" — відкрилася мільйонам своїх передплатників і шанувальників з нової сторони. Актриса почала розміщувати в «Instagram» фотографії, зроблені її чоловіком. На фотографіях вона явно повністю оголена, хоча це найбільш повне оголення залишалося до пори до часу за кадром.

І ось нарешті актриса зважилася. Вона вивісила фото, на якому оголені вже дійсно повністю, без закадрових загадок. Підпис до фото говорить:

"Думала, звичайно, викладати, немає... Потім ще раз подивилася і захотілося сказати: ми всі прекрасні! Такі, які є! І все). І немає тут ні пози, ні вульгарності... Всі ми люди".

Зрозуміло, MAXIM повністю поділяє точку зору Ірини і сподівається, що актриса частіше буде нагадувати нам про те, що всі ми люди, саме таким способом.

Популярні новини зараз

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що Валерія Лук'янова, відома модель з України, яку всі знають як "живу ляльку Барбі", порадувала своїх шанувальників еротичним знімком в душі.

Відповідне фото Лук'янова виклала у своєму Instagram-акаунті. Українська Барбі зображена на фотографії повністю голою. Таким чином Лук'янова хотіла прорекламувати засіб по догляду за шкірою власної марки.

Шанувальники відразу ж засинали дівчину компліментами. Вони були в захваті від її ідеально пружного тіла. Менш ніж за добу фото Валерії зібрало понад 11 тисяч лайків.

Також нагадуємо, популярна американська фітнес-модель Наїля Монро, викликала бурхливе захоплення у шанувальників після того, як стала викладати у себе в Instagram еротичні фотографії. Знімки уродженки Міннеаполіса захопили всіх 116 тисяч передплатників красуні.

"Перестаньте відчувати, що вам все мало, припиніть переслідувати весь цей галас, перестаньте намагатися змінити себе, перестаньте годувати ненависників. Перестаньте і дайте собі трохи любові. Світ говорить, що краса змінюється, але це підроблене очікування, а не справжнє лайно. Відчувайте себе бадьорими, тими, ким ви є. Кажете, я люблю своє тіло, я люблю свою шкіру, я богиня, я королева", - написала Монро в одній зі своїх соцмереж.