Колеги російського сатирика Михайла Задорнова опублікували останню відеороботу артиста, на якій розгледіли пророчі моменти.

Останній робочий день Задорнов провів на зйомках фільму "Одного разу в Америці". Це був перший знімальний день і гумориста, як художньому керівникові проектів кінокомпанії "Задорнов кіно", доручили за традицією, розбити тарілку. З першого разу вона не розбилася, що вважається недобрий знак, - пишуть російські ЗМІ.

Після останнього епізоду в новій роботі, Задорнов відправився на лікування.За словами колег, вони довго продумували останню сцену постановки і врешті зупинились на одному з варіантів.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

"В останній сцені Задорнов говорить: "Ось і закінчилася ця історія ..." Герої фільму аплодують йому, йдуть титри. Все ніби прощаються з Михайлом Миколайовичем і дякують йому. Ми не думали, що фінал стане символічним і знайде двоякий сенс", - розповів режисер Дмитро Панченко.

Нагадаємо, останні роки Задорнов боровся з важкою онкологічною хворобою. У нього діагностували рак мозку. Артиста не стало 10 листопада на 70-му році життя.

Дивіться останню роботу Задорнова

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua",У Лондоні, 22 листопада, на 56-му році життя помер всесвітньо відомий оперний співак Дмитро Хворостовський, який боровся з раком мозку.