9 листопада помер відомий російський сатирик Михайло Задорнов. Артиста поховали у Латвії, поруч з могилами батьків. У мережі вперше опублікували фото із церемонії прощання з Задорновим.

Причиною того, що раніше в ЗМІ не з'являлися посмертні фото сатирика, є те, що за час боротьби з пухлиною головного мозку письменник сильно схуд, і сім'я не хотіла, щоб його бачили таким.Однак кілька знімків просочились у мережу, на яких можна побачити Задорнова в труні. Насправді сатирика важко було впізнати. 69-річний артист мав вигляд як 90-річний висохлий старий.

 Нагадаємо, на 70-му році життя успішного Задорнова скосила онкологічна хвороба, яку виявили випадково. Через те, що хвороба стрімко прогресувала та була важка стадія, артиста вилікувати не вдалося, він помер в німецькій клініці "Шаріте".

Після себе Задорнов залишив чималу спадщину не лише твору, а й матеріальну. Його визнали одним із найбагатших артистів Росії.

Дивіться виступ Задорнова 

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", російський блогер і письменник Євген Шестаков розповів, як Михайло Задорнов намагався купити у нього тексти та видати за свої.