Відома своїми скандальними заявами та вчинками співачка Ірина Білик, яку неодноразово звинувачували у "запроданстві", планує провести концертний тур містами України в наступному році.

Після того, як в червні цього року її виступ в Одесі зірвали активісти, артистка має намір виступити відразу в декількох містах країни. Про це стало відомо з афіші, опублікованої в Instagram Ірини Білик.

"Це моя найпотаємніша історія, яку я готова показати вам, моїм дорогим шанувальникам!", - прокоментувала афішу артистка.

Наразі дати і місця проведення концертів не повідомляються. Відомо лише, що 11, 12 і 13 квітня вона планує вийти на сцену київського Палацу Україна. Тур буде називатися "Без гриму".

Багато хто з шанувальників співачки бурхливо відреагували в Instagram на таке повідомлення і почали розпитувати, в яких саме містах відбудуться виступи.

Разом з тим знайшлися серед фоловерів співачки і такі, хто вкрай негативно прокоментував звістку про тур.

Популярні новини зараз
Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають
Показати ще

"Українці будуть "раді", як і всім, хто окупантів розважає по мордор тв", - написали співачці в коментарях.

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти зірвали концерт Білик в Одесі через те, що до цього вона активно виступала на сцені країни-агресора.