Вчора одесити гучно відсвяткували День міста. Проте з-поміж численних заходів найяскравіших став виступ лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука.

У мережі з'явився ролик, на якому музикант виконує композицію, написану Леонідом Утьосовим "У чорного моря".

"Дуже по-українськи і дуже по-одеськи ", - сказано в коментарі до відео.

І хоча артист, напевно від хвилювання, дещо плутався у словах і періодично їх забував, але це не завадило всьому залу підспівувати Вакарчуку. Одесити гідно оцінили музичний подарунок до свята – це добре видно із глядацької реакції.

"У Чёрного моря явившийся мне, В цветущих акациях город, У Чёрного моря..." В Одессе Святослав Вакарчук спел на русском слова песни Леониду Утёсова. Очень по-украински и очень по-одесски)

Posted by Mustafa Nayyem on Saturday, 2 September 2017

Популярні новини зараз
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук дав українцям інструкцію щодо політиків.