Відомий український музикант В'ячеслав Вакарчук під час поїздки до Сполучених Штатів розповів про те, як дивиться на варіант балотуватися в президенти України.Як повідомляє портал Рoliteka, про це на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Юлія Городецька.

За її словами, фронтмен "Океану Ельзи" не підтверджує, але і не заперечує свій намір брати участь у виборах."Загалом, Вакарчук поки не підтверджує, що піде в президенти. Але і не спростовує. Реагує словами: "Ну хто вам сказав, що я туди збираюся", -
зазначила Городецька. Журналіст додала, що наразі Вакарчук проходить навчання в американському вузі. "Зараз він вчиться в Стенфордському університеті, а до того був, як ви пам'ятаєте, Єль", - повідомила вона.Раніше ми писали про те, що співак вказав на важливу особливість жителів України. На думку Вакарчука, в українців має бути свій почерк, проте літерами потрібно користуватися загальносвітовими, якими користується і розуміє західна цивілізація.


Святослав Вакарчук в НЙ

Posted by Julia Gorodetskaya on Friday, 3 November 2017


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що народний депутат і громадський діяч Мустафа Найєм назвав головні критерії для майбутнього президента України.