У Чернігівській області в місті Батурин випадковим чином виявилася вулиця імені колишнього президента Віктора Ющенка.

На своїй сторінці в Facebook користувач Валерій Мілосердов опублікував фото будинку, розташованого там.



Користувачі іронізують: чому ж ще не стоїть пам'ятник Віктору Андрійовичу? Ось при совку традицію вшановувати за життя була в розпалі, не те що зараз... Також у коментарях відзначають: який президент, така і вулиця.


Популярні новини зараз
Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою Сніг чи дощ та туман: якої погоди чекати на Новий рік Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що третій президент України заявив про бажання повернутися в політику: на яку посаду мітить Ющенко і що про це думають українці.