Нещодавній концерт "Океан Ельзи" у Харкові підтвердив: фанати не тільки обожнюють фронтмена гурту Святослава Вакарчука, а й добре знають кращі його пісні. Проте чи є потаємна, улюблена композиція в самого музиканта? Виявилося, з поміж-усіх він і справді готовий виділити лише одну.

В коментарі Mediaport артист зізнався, що такою безумовно можна вважати пісню "Друг":

"Якщо б сказали, що потрібно відправити в Космос одну пісню "Океану Ельзи", щоб показати, що це таке, то я думаю, що це була б пісня "Друг". Якщо б це був мій вибір".

Але не кожну свою роботу Вакарчук оцінює схвально, а іноді навіть не зовсім розуміє, чому ті чи інші речі по-різному сприймає публіка.

"Бувало таке, що я думаю, якась пісня, яку я сильно люблю, буде найбільш популярною, а її люди навіть взагалі не помічають. А бувають пісні, про які ти думаєш, може, їх не треба включати в альбом, соромно показувати, а потім з кожного динаміка чуєш по радіо, по телебаченню, і думаєш: "Господи, що вони в ній такого знайшли?", - підкреслив музикант.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався
Показати ще

В одному лідер "ОЕ" впевнений на 100%: без натхнення навіть не варто братися до роботи, адже писати просто заради нового тексту нема жодного сенсу. Творчість, вважає Вакарчук, як настрій. Вона або вистрілює в одну секунду, або потребує тиші і часу:

"Якась буквально дрібничка може заставити бігти думки в одну сторону або в іншу. Так само з піснями. Сказати якийсь рецепт, як це відбувається, я не знаю", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук дав українцям інструкцію щодо політиків.