Дворазовий "Співак року" за версією M1 Music Awards вперше зробив виняток і дав волю емоціям: в останньому інтерв'ю 2017 року Макс Барських ошарашыл всією правдою про стосунки з батьком, щасливих моментах з дитинства і чому пішов з дому в 17 років.
Статистика розлучень в Україні невблаганна. Щорічно тільки одна з трьох, які уклали шлюб пар, не розриває своїх відносин. Інші знову повертаються в ЗАГС, проте вже за штампом про розлучення.

У 90% випадків, якщо в сім'ї є діти, вони залишаються з матір'ю. Кожен п'ятий український дитина виростає в родині, де знають любов тільки одного з батьків. Саме у такій родині виховувався Макс Барських.

10 років творчості співак мовчав. Неприємних спогадів назбиралося багато, але тепер він зважився розповісти про це:

В основному вони пов'язані з насильством і рукоприкладством, алкогольною залежністю батька... Іноді я згадую деякі сцени з життя і дивуюся, як мені вдалося зберегти психіку і залишитися нормальною людиною через час. Я навіть пам'ятаю, як мій брат бився з моїм батьком, коли тато, повернувшись додому після чергової алкогольної ночі, намагався проводити виховні роботи.

Популярні новини зараз

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

В такі моменти мама майбутнього артиста завжди була на стороні дітей:

Моїй мамі точно потрібно поставити пам'ятник за життя. Вона багатьом пожертвувала заради нас. Змогла виховати і виростити трьох дітей практично сама. Вона була сильним і одночасно слабким плечем нашої сім'ї. Постійно працювала, щоб прогодувати нас і дати нам освіту. Була сувора там, де потрібно і підтримувала у всіх творчих проявах.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , Макс Барських готує найвідвертіший проект.