Репер Кирило Толмацький, більш відомий публіці як Децл завинив 149 тисяч 633 рубля і 4 тисячі в рахунок оплати державного мита.

Басманний суд Москви стягнув з відомого репера Кирила Толмацкого (Децл) майже 150 тисяч рублів боргу (близько $2,5 тис) за комунальні послуги, повідомила РІА Новини прес-секретар суду Юнона Царьова.
"Суд стягнув з нього 149 тисяч 633 рубля боргу і 4 тисячі в рахунок оплати державного мита", — прокоментувала прес-секретар. Позов про стягнення плати за житлову площу та комунальні платежі подала керуюча компанія "Будинок-Майстер". Подробиці та коментарі самого виконавця поки не розголошуються.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий репер Скруджи (справжнє ім'я – Едуард Выграновский) потрапив у жахливу аварію. Відомо, що в даний момент хіп-хоп-виконавець перебуває в Україні. У мережі вже з'явилося відео з місця ДТП. Репер Скруджи потрапив в аварію на мотоциклі Kawasaki Z750. На кадрах хіп-хоп-виконавець показує відкритий перелом руки. Выграновский не може рухати кінцівкою. За словами репера Скруджи, він переніс чотири операції. Про це пишуть українські ЗМІ.