Весь світ завмер в очікуванні початку найпрестижнішої музичної події року, в Лісабоні вже закінчуються останні приготування до "Євробачення-2018".

Шанси представника України на конкурсі вирішив оцінити продюсер, який добре знає, хто такий Melovin. Ігор Кондратюк був один з небагатьох, хто вірив у Костю Бочарова, хоча той дуже не любив, коли ігнорують його псевдонім і називають "за паспортом".

"Я знаю інформацію, яка є в абсолютно вільному доступі, що постановкою займався Костя Томільченко, постановкою номера як постановник, от і все, що музику довів Женя Філатов. В принципі, це інформація, про яку дізнаюсь так само, як і Ви, з достовірних джерел, наприклад, від каналу СТБ. Інших, якихось більш інсайдерських новин в мене немає. І я, чесно кажучи, вважаю, що того, що ми знаємо з вами, цього досить, щоб вважати, що це буде зроблено максимально ефективно для Melovin", - розповів Кондратюк в ефірі радіостанції "Голос столиці".

Дивіться: «Сan't pretend» Tom Odell. Х-фактор 6

Популярні новини зараз
В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Дивувати публіку – його хобі

Епатажний одесит – ще та штучка, як говорять іноземні ЗМІ. І хоча його досить часто порівнюють з іншим конкурсантом, представником Чехії, Міколасом Джозефом, але він не любить поступатися місцем. Ймовірно, саме тому набрав таку кількість голосів під час Національного відбору.

"У Melovin немає ніяких проблем з образом, він не боїться сцени, він не боїться своїх пісень і музики, тобто він абсолютно впевнено себе почуває в тому, що він витворяє. Тому тримаємо кулачки за Melovin, я не вірю, що він переможе, хоча буду дуже радий, якщо це відбудеться, але все-таки, дай Бог, йому вийти з півфіналу і посісти десь місце в десятці, тоді це буде його величезна перемога", - додав продюсер.

Політика і Євробачення

На думку Кондратюка, політичний фактор також грає роль на конкурсі. Наприклад, Кіпр найвищі бали ставить Греції, Молдова — Румунії, Білорусь — Росії і так далі. Всі вони мають значення, але – не вирішальне:

"Вибачте, якщо перемагає, наприклад, Саша Рибак з Норвегії, то якщо ми порахуємо скандинавів сумарно, вибачте, всі скандинави сумарно мають набагато менше голосів, ніж ті ж Балкани, або скандинави — це Ісландія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія, правильно? Це п'ять країн, балканських країн — більше… Ні, я думаю, що це має значення, але не вирішальне", - підсумував Кондратюк.

Дивіться: Lisbon, Melovin (Ukraine) - Wonder (at Eurovillage)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Melovin ефектно відкрив церемонію "Євробачення" на блакитній доріжці у Лісабоні.