Музиканти Пол Маккартні і Джон Леннон підписували складені пісні як Леннон / Маккартні, але шанувальники The Beatles все одно здогадалися, хто написав кожну конкретну пісню.

Однак думки фанатів різко розділилися щодо композиції "In My Life" з альбому Rubber Soul. Вирішити суперечку допомогли вчені. Нещодавно їм вдалось вирішити давню суперечку і з великим ступенем вірогідності назвати композитора даної пісні.

Дослідженням зайнялися три наукових фахівця з Гарвардського університету. Пісні Маккартні і Леннона, що вийшли в 1962-1966 роках, розділили з урахуванням п'яти компонентів: чотиритактні контури, уніграмми і біграми мелодій, уніграмми і біграми акордів.

Інший вчений прослухав близько 70 пісень Леннона / Маккартні, особливу увагу звертаючи на переходи між нотами і акордами. У підсумку фахівці виявилися на переконані, що Пол Маккартні в середині створення пісні втрутився і додав своє звучання, проте, його участь прирівнюють не більше, ніж до 0,018%. Більшу частину пісні написав Джон Леннон.

Нагадаємо, у мережі був опублікований відеозапис за участю музиканта Пола Маккартні в популярному караоке-проекті Carpool Karaoke Джеймса Кордена. Відео за два дні зібрало мільйони переглядів на YouTube-каналі шоу. І досі, відео набирає все більшу популярність.

Варто відзначити, що ролик за два дні зібрав понад шість мільйонів переглядів.

На ролику музикант і ведучий їздять по місту Ліверпулю (батьківщині співака), співають пісні і спілкуються. Варто відзначити, що Пол співає пісні, як завжди, шикарно. У рамках шоу музикант виконав свої найвідоміші хіти, а також нові композиції.

Сер Джеймс Пол Маккартні — британський співак, композитор, автор пісень, мульти інструменталіст, музичний продюсер, підприємець, лауреат численних премій Grammy, кавалер Ордена Британської імперії, лицар Британської імперії.

Як повідомляв раніше Знай.ua, учасника групи The Beatles Рінго Старра посвятили в лицарі.

"Це означає визнання того, що ми зробили. Мені було справді приємно це прийняти", - сказав музикант, передає ВВС. У коментарі журналістам він пожартував, що тепер буде надягати медаль на сніданок. В лицарі Старра присвятив герцог Кембриджський Вільям. На церемонії також була присутня дружина музиканта, актриса Барбара Бах.

Також Знай.ua писав про те, що фотографії легендарної групи The Beatles, які ніде ніколи не публікувалися раніше, будуть виставлені на продаж аукціонним будинком Omega Auctions, передає BBC.