Відома танцівниця Олена Шоптенко відсвяткувала першу річницю весілля з чоловіком Олексієм.

Про це учасниця "Танців з зірками" розповіла підписникам на сторінці в Instagram, поділившись романтичним сімейним знімком, пише Clutch.

"Два роки тому цього дня я познайомилася з хуліганом у бібліотеці. Рік тому цього дня я вийшла за нього заміж. Це найшвидше і найемоційніше рішення, яке я робила в житті, але я щаслива, що все сталося саме так. Дякую тобі, хулігане з бібліотеки, за те, що ти є і за те, що поруч із тобою ніколи не страшно. Пробач мені, що ти завжди все плануєш, а я тобі завжди все псую своєю роботою, але ти ж кажеш, що ти мій фанат №1, тому терпи. Люблю тебе!", - підписала кадр Шоптенко.

Нагадаємо, минулого року Олена вийшла заміж за Олексія Іванова - партнера в агентстві madein.black, власника бібліотеки be.botan і співвласника школи bazilik_school.

Популярні новини зараз
Чи будуть забирати квартири на користь ВПО: кому загрожує вилучення майна ПриватБанк оновив правила: що працює не так, як раніше Потепління вже близько: коли українці відпочинуть від аномальних морозів Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Показати ще

Дивіться інтерв'ю з Оленою Шоптенко

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", учасники "Танців з зірками" створили портрет ідеальної жінки.