Радянська і російська акторка Ніна Русланова екстрено доставили в лікарню у зв'язку з серйозною травмою. Передає Clutch.

Актрису госпіталізували в Москві. Вона впала в своїй квартирі в центрі столиці і сильно вдарилася головою.

На щастя, у момент удару з актрисою перебували її рідні. Їм вдалося оперативно зв'язатися з медиками, які госпіталізували Русланову. Після надання необхідної медичної допомоги лікарі переконалися, що життю акторки нічого не загрожує і відпустили її додому. Родичі поки не дали жодних коментарів ЗМІ з приводу інциденту.

Ніна Русланова – радянська і російська актриса театру і кіно. Народна артистка РФ (1998).

Народилася 8 грудня 1945 року в містечку Богодухів Харківської області. Її знайшли в кінці зими 1945-1946 року у віці двох місяців та визначили в дитячий будинок. Своє прізвище і по батькові отримала від інспектора дитячих будинків Харківської області.

Популярні новини зараз
Банкомат ПриватБанку обрахував українку на 9000 грн, повертати гроші відмовляються: "Повний абсурд" Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Сама Ніна Русланова згадує цей епізод:

«Прийшла інспектор дитячих садків, така, дуже поважна, велика жінка, дуже солідна така, з великою коробкою шоколадних цукерок. Я їх, цукерки, до того не пробувала, навіть не бачила таких, так і після цього вона, коробка, тут же зникла, я навіть спробувати не встигла. Потім вона мене питає: «Дівчинко, як тебе звати?». Я відповідаю українською (я розмовляла тоді тільки українською): «Ніна», – «А прізвище у тебе яке?», – «Не знаю, немає в мене прізвища», – «От запам'ятай, дівчинка, що прізвище у тебе тепер буде Русланова, є така відома співачка». І я думаю, – продовжує Ніна Іванівна, – що це її дар, талант її (Русланової) передався мені по життю».

До свого повноліття майбутня актриса змінила п'ять дитячих будинків в Харківській області, після чого закінчила будівельне училище за спеціальністю «штукатур», а потім вступила в Харківський театральний інститут, де провчилася один курс.

Через кілька років Русланова переїхала в Москву, де вступила до Театрального училища ім. Б. В. Щукіна, і закінчила його в 1969 році. У тому ж році стала актрисою театру імені Е. Б. Вахтангова.

Як раніше повідомлялося порталом "Знай.ua", відома співачка, учасниця популярного в 90-ти групи "Фрістайл" Нана Кірсо після складної операції не змогла прийти в себе. Зараз 55-річна артистка знаходиться в комі.