Сьогодні в Петербурзі на 58-му році життя померла заслужена артистка Росії Тетяна Малищіцька, повідомляє Молодіжний театр на Фонтанці.

Малищіцька разом зі своїм батьком стояла біля витоків ленінградського Молодіжного театру, а також брала участь у постановках Камерного театру Малищіцького.

"Молодіжний театр на Фонтанці і Камерний театр Малищіцької з сумом повідомляють про раптову смерть Тетяни Володимирівни Малищіцької (1961-2018), заслуженої артистки Росії, дочки і соратника відомого радянського, російського режисера, педагога, засновника кількох театрів Володимира Опанасовича Малищіцького. Приносимо співчуття рідним і близьким, друзям і колегам актриси", - йдеться в прес-релізі.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

На даний момент причина смерті зірки невідома та відзначається, що інформацію про дату похорону буде оголошено пізніше.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що 9 червня, у суботу, незадовго до свого 90-річчя, з життя пішла народна артистка України, балетмейстер Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Клара Федорівна Балог.

Народилася Клара Балог 17 липня 1928 року в Ужгороді, в родині шевця Федора Керечаника. Вона закінчила Ужгородське музично-педагогічне училище, та згодом стала солісткою балету. Викладала народно-сценічний танець у Київському хореографічному училищі, брала уроки класичного танцю у заслуженої артистки України Галини Березової. З 1959 року працювала балетмейстером Закарпатського народного хору.

Завдяки Кларі Балог, професійна сцена збагатилася народними танцями, зібраними і записаними нею у різних районів Закарпаття. Була нагороджена орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та іншими державними нагородами України. За відданість народному танцю її неодноразово називали "живою легендою української культури".

Нагадуємо також про те, що у середу, 6 червня, на 84-му році життя померла українська режисерка Кіра Муратова.

Про це у своєму Facebook повідомив продюсер Юрій Мінзянов.

"Пішла Кіра ... З нею ціла епоха ... Пам'ятаю, як ще студентом ВДІКу плакав на" Долгих проводах "...", - написав він.

Український кінорежисер, сценарист і актриса Муратова народилася 5 листопада 1934 року в бессарабському місті Сороки. Вивчала філологію в МДУ, в 1959 році закінчила режисерський факультет ВДІКу. У 1961 році стала режисером на Одеській кіностудії. Як сценарист і режисер Муратова дебютувала в 1962 році.