Як повідомляє Clutch.ua зірка серіалу «Секс у великому місті» Сара Джессіка Паркер чимось не догодила знаменитому ювелірному бренду Kat Florence.

Залучити зірку або впливову людину - дуже популярний маркетинговий хід, яким часто користуються відомі бренди. Однак далеко не завжди він виправдовує очікувані результати. Яскравий приклад — коллаборація британського ювелірного бренду з актрисою Сарою Джесікою Паркер.
У 2016 році Паркер стала посланцем марки, розробивши близько 100 одиниць ексклюзивних аксесуарів. Варто зазначити, що найдешевший виріб коштував 1600 доларів (приблизно 42010 гривень). Крім цього Сара прикрасила кампейн, яким займався легендарний фотограф Пітер Ліндберг.
За старанну роботу актриса отримала цілих 7,5 мільйонів доларів ( 5 мільйонів — за контракт і ще 2,5 мільйона — відсоток від продажу). Але відразу ж після релізу Сара перестала виконувати свої контрактні обов'язки посланиці бренду — вона не одягала прикраси для виходу в світ і не рекламувала їх. Така поведінка дуже обурила представників ювелірного бренду, тож вони подали на знаменитість до суду.
Чим закінчиться ця історія поки що не відомо, так як представники актриси поки ніяк не прокоментували позов.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що здається, ті, хто давно мріяв про весільну сукню, як Керрі Бредшоу, тепер нарешті зможуть втілити мрію в реальність. Сара Джессіка Паркер напередодні весільного сезону у співпраці з американським рітейлером Gilt випустять спеціальну колекцію, у яку увійдуть десять різноманітних моделей весільного вбрання від актриси. Лінійка складається не тільки з суконь, в ній будуть ще й комбінезони, боді і спідниці білого, червоного, сірого, блакитного і навіть чорного кольорів. На думку Сари Джесіки, такі наряди зачарують креативних наречених.Крім цього в дебютну весільну лінійку увійде святкова ефектна взуття. Вартість однієї пари буде коливатися від $ 350 (приблизно 9144 гривень) до $ 485 (приблизно 12 671 гривень).