Знаменитий український модельєр та новоспечений татусь Андре Тан дещо змінив напрям діяльності, тепер замість дорослих модниць, Тан одягає найменших українців.

Нещодавно дизайнер представив першу дитячу колекцію під назвою "Tigres by Andre Tan", а лінійку вишуканого вбрання назвав "Наполеон та Жозефіна", - пише "Новости.Ю".

Така ідея прийшла до Андре після того, як йому самому довелося обирати наряд для крихітної донечки.Перша колекція виконана у ніжному білому та з відтінком айворі кольорі. Головними елементами стали аристократичні символи: листок конюшини та корона. Крім одягу, до колекції увійшла також постільна білизна та різні аксесуари.

"Вся дитяча лінія відрізняється унікальним дизайном, використанням цікавою вишивки та мережива. А найголовніше це те, що вся колекція створена виключно з натуральних тканин", - розповів модельєр.Крім того, у планах дизайнера ще й створення м'яких іграшок із популярними мультгероями.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  Андре Тан обмінявся взуттям з популярною телеведучою Катею Осадчою та приміряв високі підбори.