У розкішній рекламі преміальної лінійки жіночої білизни Florale  німецького бренду нижньої білизни, домашнього і спортивного одягу Triumph знялася легендарна голлівудська актриса Джуліана Мур.

Пікантності фотосесії додає той момент, що зірка у свої 56 років продемонструвала красиве та підтягнуте тіло і довела: у будь-якому віці жінка може залишатися у чудовій формі і носити розкішні речі.

Знімав актрису відомий британський fashion-фотограф Ранкін, а світовий старт кампанії Triumph Florale запланований на листопад поточного року.

В основі нової колекції – моделі з еластичним мереживом в поєднанні з "квітковою" вишивкою у вигляді півоній, жоржин, дикої троянди й ірисів, що підкреслюють достоїнства фігури і приховують недоліки.

За словами Мур, нова лінія Florale цілком відображає її власний стиль і змушує почуватися впевненою та красивою.

У своєму арсеналі Джуліана Мур має премії "Оскар", "Золотий глобус" і "Премію Гільдії кіноакторів США". Найбільше вона відома глядачам за фільмами "Телекінез", "Kingsman: Золоте кільце" і "Повітряний маршал".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", 21-річна українка Дар'я Хлистун вийде на подіум у показі знаменитого бренду Victoria's Secret, склавши компанію іншим янголам.