Багато років поспіль Девід та Вікторія Бекхеми вважалися мало не зразковою парою. Хоча не обходилося без конфліктів, навіть переривали стосунки, а потім демонстративно одружувалися вдруге.

Втім, нещодавно у родині щось знову пішло не так, при чому настільки, що вони вирішили жити окремо. Друзі Бекхемів запевняють: насправді це міф, і засновниця модного бренду разом із відомим футболістом "досі дивляться в одному напрямку":

"Вони завжди будуть сім'єю. Проте вони йдуть різними шляхами. В цьому немає нічого дивного. Іноді пари живуть різними життями для того, щоб залишитися разом. Немає нічого незвичного в тому, що пари змінюються і розвиваються", - пояснюють інсайдери в коментарі іноземним ЗМІ.

Як виявилося, пара захотіла роз’їхатися не тому що погано почуваються разом: Вікторія планує повернутися до Великої Британії, а Девід залишиться в Лос-Анджелесі, де у нього багато справ:

"Вікторія просто хоче легкого життя - їй не потрібен стрес", - додав інсайдер.

Вікторія та Девід одружилися ще у 1999 році, у них четверо дітей: Бруклін, Ромео і Круз, а також донька Харпер.

Дитинство у них було дуже різним, тому у близькому оточенні зірок дивувалися, як люди "з інших планет" можуть зійтися. Маленька Вікі Адамс постійно соромилася достатку своєї сім'ї і виходила з Rolls Royce, не доїжджаючи до школи, а в цей час в сім'ї монтажника кухонь і перукаря підростала майбутня зірка футболу.

Вона старанно займалася танцями, що допомогло їй пройти кастинг в групу Spie Girls, а Девід, мріючи про світову славу і визнання, наполегливо займався футболом. На матч за участю нової зірки клубу "Манчестер Юнайтед" Вікторію привела подруга по Spice Girls Мелані Чісхолм.

Вони зустрілися після гри під трибунами і більше не розлучалися. Правда, Девід так і не наважився попросити номер телефону своєї нової знайомої. Вікторія сама простягла сором'язливому кавалеру свій квиток на футбол з цифрами на звороті. До речі, Девід досі зберігає цей квиток.

Дивіться: Девід Бекхем рекламує свій новий бренд під українську музику

Як повідомляв портал "Знай.ua", сина Бекхема застукали за поцілунками із моделлю.