Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, нещодавно поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним селфі. Так, фанати відзначили її схожість з Бріжіт Бардо і здивувалися, що у артистки не Iphone.

"віддзеркалення" - лаконічно підписала Брежнєва. Шанувальники почали коментувати побачене: "Прекрасна, як завжди", "А чому так сексуально", "Не схожа на себе)", "Класна, рожевий тренд сезону?)", "Яка Ви красива,сильна,добра!!!", "На Фріске на цій фотці схожа", "Засліпила увесь світ красою!", "Схожа на цьому фото на Бріжит Бардо. Красива", "справжня Бріджит Бардо!".

Інші ставили питання з приводу телефона: "Galaxy S9) я чекав цього оновлення) відмінний вибір!", "Я думав всі зірки з айфонами", "о телефон як у мене ))) Віра,яка ви красива!!", "Я не вірю що це її телефон у 100% якийсь класний (може айфон)", "Який у тебе телефон???", "Не айфон???".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва відправилася на відпочинок в сонячну Італію. Так, знаменитість розповіла про своє правильное харчування на батьківщині піци в своєму акаунті Instagram.