Наталя Водянова розповіла про свою особливу сестру Оксану. У дівчини глибокий аутизм і ДЦП. Топ - модель розмістила на своїй сторінці Instagram фото з молодшою сестрою Оксаною. Наталя Водянова провела з дівчинкою все дитинство. Мама дівчаток працювала, а батька не було. "70% чоловіків не витримують цей виклик долі. Самотні мами часом не можуть приділяти належну увагу дитині – вони зайняті виживанням, зароблянням на життя. Добре, якщо є бабуся, яка зможе сидіти з такою дитиною. А якщо ні?" – відверто розповіла Водянова.

Супермодель згадала, як важко їм з сестрою іноді доводилося. "Я знаю, що таке косі погляди, плювки, лайка, що таке абсолютна бідність, від якої ти не можеш відгородити ні себе, ні дитину. Пенсія мізерна, сад дитину не беруть... А якщо і беруть, то особливій дитині там може бути дуже погано, якщо немає підготовлених фахівців", – зізналася Наталія.

Модель так само поділилася, що Оксану віддали в школу, але вона там так погано себе почувала і педагоги прямо сказали про смерть дівчинки, якщо той не забрати з установи. "Коли Оксана приходила в школу (у сестри глибокий аутизм і церебральний параліч), вона починала плакати – і це тривало до того моменту, поки ми не приходили за нею. Нам сказали, що, якщо ми не заберемо її, то вона просто помре, тому що кожен раз просто знесилює себе своїми риданнями", – болісно згадує Водянова.

Підсумувала затребувана модель важливими словами: "Розумієте, це не Оксана або який-небудь інший дитина з аутизмом повинен адаптуватися до системи. Це система повинна адаптуватися до нього!"
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий російський телеведучий і гуморист Максим Галкін на своїй сторінці в Instagram поділився дуже сумним спогадом про матір. Шоумен зізнався, що з трепетом зберігає все, що пов'язано з його рідними. Галкін показав стареньке фото мами і знімок пошарпаної від часу газетної вирізки, нижче він написав: "Це стаття в газеті "Вільна Болгарія" за 31 липня 1946 року, де зазначається, що з успіхом виступила п'ятирічна Наташа Прагина, моя мама..."