Наталя Водянова розповіла про свою особливу сестру Оксану. У дівчини глибокий аутизм і ДЦП. Топ - модель розмістила на своїй сторінці Instagram фото з молодшою сестрою Оксаною. Наталя Водянова провела з дівчинкою все дитинство. Мама дівчаток працювала, а батька не було. "70% чоловіків не витримують цей виклик долі. Самотні мами часом не можуть приділяти належну увагу дитині – вони зайняті виживанням, зароблянням на життя. Добре, якщо є бабуся, яка зможе сидіти з такою дитиною. А якщо ні?" – відверто розповіла Водянова.

Супермодель згадала, як важко їм з сестрою іноді доводилося. "Я знаю, що таке косі погляди, плювки, лайка, що таке абсолютна бідність, від якої ти не можеш відгородити ні себе, ні дитину. Пенсія мізерна, сад дитину не беруть... А якщо і беруть, то особливій дитині там може бути дуже погано, якщо немає підготовлених фахівців", – зізналася Наталія.

Я хочу высказаться на тему девочки Маши, ее мамы-учителя и школьного альбома, который родители требовали перепечатать. Я вижу, что многие дискуссии сводятся к выяснению обстоятельств происшествия и поискам правды: правы ли родители, требуя удалить фотографии девочки, которая не учится с их детьми, но которая при этим проводит с ними столько времени; нарушает ли правила учитель, приводя на урок своего ребенка; могут ли дети с особенностями учиться с типичными детьми в одном классе или даже одной школе; должен ли директор школы уволить такого учителя или помочь решить ее проблему. И вообще это личная проблема этой женщины или наша, как общества, общая? Это очень грустная история, так как она еще раз напоминает о реальности, в которой живем мы все. Что за всеми этими “бытовыми” вопросами мы упускаем самое главное: что есть человек, находящийся в трудной жизненной ситуации, которому отказано не только в поддержке, но и в самом элементарном - человеческом понимании. Поэтому я предлагаю изменить эту сегодняшнюю действительность и показать Марине Валерьевне, как много нас тех, кто ее понимает и готов поддержать. Я публикую свою фотографию со своей сестрой, близким мне человеком с особенностями развития. Оксана для меня и моей семьи - наша Маша. Я приглашаю всех сделать то же самое - поделиться фотографией с важным близким человеком с любыми особенностями развития. Xештег #НашаМаша.

A post shared by Natalia Vodianova (@natasupernova) on

Модель так само поділилася, що Оксану віддали в школу, але вона там так погано себе почувала і педагоги прямо сказали про смерть дівчинки, якщо той не забрати з установи. "Коли Оксана приходила в школу (у сестри глибокий аутизм і церебральний параліч), вона починала плакати – і це тривало до того моменту, поки ми не приходили за нею. Нам сказали, що, якщо ми не заберемо її, то вона просто помре, тому що кожен раз просто знесилює себе своїми риданнями", – болісно згадує Водянова.

Підсумувала затребувана модель важливими словами: "Розумієте, це не Оксана або який-небудь інший дитина з аутизмом повинен адаптуватися до системи. Це система повинна адаптуватися до нього!"
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий російський телеведучий і гуморист Максим Галкін на своїй сторінці в Instagram поділився дуже сумним спогадом про матір. Шоумен зізнався, що з трепетом зберігає все, що пов'язано з його рідними. Галкін показав стареньке фото мами і знімок пошарпаної від часу газетної вирізки, нижче він написав: "Це стаття в газеті "Вільна Болгарія" за 31 липня 1946 року, де зазначається, що з успіхом виступила п'ятирічна Наташа Прагина, моя мама..."