42-річна російська прима Анастасія Волочкова не припиняє доводити шанувальникам, що вона ще "ого-го-го" і здатна на багато що. Правда, виходить це у неї не завжди. Так днями балерина вирішила продемонструвати свою все ще вражаючу розтяжку, спираючись на 65-річного казахського поета Хакіма Булібекова.

"І серйозні талановиті люди можуть дуріти! Радіти життю - це така свобода і розкіш" - грайливо підписала фото балерина.

В чому полягає суть "дурачения" не зовсім зрозуміло, принаймні, очевидно, що те, що відбувається розвеселило літнього чоловіка. Завбачливо артистка закрила коментарі до фото. Тим не менш хейтери все ж залишили коментарі під сусіднім фото.

Деякі вважають звичку Волочкової демонструвати шпагат де попало, м'яко кажучи, дивною.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", російська співачка Анастасія Волочкова не припиняє публікувати викликають знімки з своєї лазні.

Балерина вирішила повністю позбутися одягу, здивувавши шанувальників і одночасно викликавши роздратування у злостивців. "П'ятниця! Нарешті-то час відмитися і очиститися в російській лазні! Мені-у моєму авторської. Всім гарних вихідних! Займайтеся спортом, оздоровлюйтеся, поринайте в крижану купіль! І будьте коханими!" - написала Волочкова. У фотографії з'явилося близько 17 тисяч лайків, але багато хто критикували Волочкову через занадто сильну тягу до шикарного життя.

Нагадаємо, що днями відома російська балерина Анастасія Волочкова представила широкій публіці свого нового коханого Михайла і дуже довгий час практично на всіх її фото і відео був присутній Михайло Логінов. Не забувала Настя ставити і посилання на його Instagram-аккаунт.

Зазначимо, відома російська співачка Анастасія Волочкова показала всім, як потрібно відриватися. Зірка провела вечір в елітному кінному клубі, де відвідала дискотеку в селищі Відрадне. На своїй особистій сторінці в Instagram артистка опублікувала відео, записане під час гульні. У ролику видно, як скандальна балерина з усіх сил намагається танцювати разом з іншими гостями вечірки, але їй це ніяк не вдається.